Orhangazi Mah. Eşref Bitlis Bulvarı No:120

Sultanbeyli / İstanbul

0216 487 62 65

info@gemliksaklibahce.com

Çalışma Saatlerimiz

08:30 - 18:00

SAKLI BAHÇE GEMLİK ZEYTİN

Gemlik Saklı Bahçe Zeytin bir Mask Group markasıdır. Mask 1 Gıda A.Ş. daha öncesi Ankara’da olmak üzere 1993 yılından beri İstanbul’da perakende sektörüne satış, dağıtım ve pazarlama alanlarında hizmet veren bir kadro tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. MASK 1 GIDA AŞ. Mask Grup bünyesindeki bütün şirketler gibi hizmet verdiği firmalara alanında en kaliteli markaları en üstün hizmet kalitesi ile ulaştırma ilkesini benimsemiştir. Kurmuş olduğu sistemler ve yetiştirmiş olduğu profesyonel kadrosu ile satış noktaları arasındaki zinciri oluşturup üreticinin ürünlerini en fazla noktaya ulaştırarak perakendecinin ve toptancının da alanında en kaliteli ürüne en uygun şartlarda ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz; Ülkemiz genelinde koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek sektörümüze artı değer kazandırmayı ilke edinmiş sektörün önde gelen firmalarından biri olabilmektir.

Misyonumuz; Gıda sektörünün var olan satış hizmetini, geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, etkin, uygun ekonomik koşullarda, rekabetçi fiyatlarla hızlı ve yaygın bir şekilde sunmak, sonuçlarını izlemek, devamlılığını sağlamak ve değerlendirmektir.